Hopp til innhold

Salg/Marked

TomRoger_bw.jpg

Adm. dir

Morten Strøm

Mob: 957 34 680

Epost: Morten.strom@pretre.no

TomRoger_bw.jpg

Salg- og Markedssjef

Tom Roger Engen

Mob: 907 92 930

Epost: tom.roger@pretre.no

jan-roger.jpg

Ass. salgssjef - Salgsansvarlig Vest

Jan Roger Opheim

Mob: 940 22 245

Epost: jan.roger@pretre.no

Svein_Myklebust.jpg

Leder element

Svein Myklebust

Mob: 970 44 095

Epost: Svein@pretre.no

kab.jpg

Prosjektansvarlig

Kjell Arve Bjørnestad

Mob: 901 54 489

Epost: kjell@pretre.no

brita.jpg

Sivilingeniør salg - sør

Brita Tosseviken

Mob: 926 72 500

Epost: brita@pretre.no

Salgsdistrikt: Vestfold, Buskerud, Telemark, Agderfylkene og Rogaland

peder.jpg

Salgsingeniør midt/nord

Peder Lødemel

Mob: 909 20 742

Epost: peder@pretre.no

Salgsdistrikt: Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark

TomRoger_bw.jpg

Salgsansvarlig - midt/nord

Morten Johansen

Mob: 994 43 066

Epost: morten@pretre.no

Salgsdistrikt: Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark

Oddbjorn.jpg

Salgsingeniør Midt/nord og sør

Johnny Myklebust

Mob: 921 58 803

Epost: johnny@pretre.no

spm_2.jpeg

Salgsingeniør - øst

Pål-Kristian Berglund

Mob: 408 25 640

Epost: pal-kristian@pretre.no

Salgsdistrikt: Oppland, Hedmark, Oslo, Akershus, Østfold

frankmikkelsen.jpg

Salgsingeniør - øst

Frank Mikkelsen

Mob: 915 76 366

Epost: frank.mikkelsen@pretre.no

Kenneth_bw2.jpg

Salgsingeniør - øst

Kenneth Rasmussen

Mob: 986 54 241

Epost: kenneth@pretre.no

frankmikkelsen.jpg

Salgsingeniør - øst

Kjetil Kolbjørnsen

Mob: 920 95 425

Epost: kjetil@pretre.no

Oddbjorn_Haavik.jpg

Salgsingeniør - vest

Tommy Nordnes

Mob: 415 76 714

Epost: Tommy.Nordnes@pretre.no

Christoffer_bw2.JPG

Salgsingeniør - vest

Christoffer Olsbø

Mob: 452 39 215

Epost: christoffer@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Salgsingeniør - vest

Oddvar Engjaberg

Mob: 456 13 947

Epost: oddvar@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Salgsingeniør - vest

Matias Stomberg

Mob: 941 62 320

Epost: matias.stomberg@pretre.no

spm2.jpg

Salgsingeniør

Tom Edvinsen

Mob: 940 22 976

Epost: tom.edvinsen@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Salgsingeniør - vest

Oddbjørn Nygård

Mob: 975 33 505

Epost: Oddbjorn@pretre.no

Espen_Rosland_Bø.jpg

Salgsingeniør - vest

Espen Rosland Bø

Mob: 995 10 221

Epost: Espen@pretre.no

Kontakt


@

Jeg godtar at Pretre lagrer navn, telefon, e-post og kommunikasjon i forbindelse med denne henvendelsen. Informasjonen vil kun bli benyttet for å ivareta deg og din henvendelse på best mulig måte. Opplysningene blir lagret frem til vi blir bedt om å slette de. Ønsker du innsyn i disse opplysningene kan du kontakte oss på post@pretre.no.


Vi selger våre løsninger via kjedeavtaler; om du ikke har en slik så ta derfor kontakt med din byggevareforhandler. De vil sammen med oss hjelpe deg med å finne den beste løsningen for ditt prosjekt!