Hopp til innhold

Konstruksjon

RuneSandbakk.jpg

Teknisk sjef

Frank Håheim

Mob: 901 64 011

Epost: frank@pretre.no

kab.jpg

Prosjektansvarlig

Kjell Arve Bjørnestad

Mob: 901 54 489

Epost: kjell@pretre.no

jer.jpg

Prosjekt ingeniør

Jens-Even Roset

Mob: 975 43 381

Epost: jens@pretre.no

frank.jpg

Ingeniør konstruksjon

Geir Arne Grønlie

Mob: 901 77 957

Epost: geir.arne@pretre.no

jack.jpg

Siv.Ingeniør konstruksjon

Heidi Isene

Mob: 906 54 699

Epost: Heidi@pretre.no

jack.jpg

Ingeniør konstruksjon

Jack M. Antonsen

Mob: 926 34 243

Epost: jack@pretre.no

Sivert_bw2.jpg

Ingeniør konstruksjon

Sivert Kalvatn

Mob: 971 80 221

Epost: sivert@pretre.no

asgeir.jpg

Ingeniør konstruksjon

Asgeir Tonning

Mob: 905 30 093

Epost: asgeir@pretre.no

bjornar.jpg

Ingeniør konstruksjon

Bjørnar Sandbakk Lunde

Mob: 970 45 128

Epost: bjornar@pretre.no

Geir_J_Bukneberg.jpg

Ingeniør konstruksjon

Geir Bukneberg

Mob: 922 47 624

Epost: Geir.Bukneberg@pretre.no

Jorund.jpg

Ingeniør konstruksjon

Mats Hustad

Mob: 994 88 735

Epost: mats@pretre.no

Oddbjorn_Haavik.jpg

Konstruktør

Oddbjørn Rosland

Mob: 909 76 461

Epost: Oddbjorn.Rosland@pretre.no

Tomasz_Dabrowski.jpg

Siv.Ingeniør konstruksjon

Tomasz Dabrowski

Mob: 480 89 373

Epost: Tomasz@pretre.no

John.jpg

Ingeniør konstruksjon

John Andre B. Egset

Mob: 994 67 104

Epost: john@pretre.no

Jan_Ove.jpg

Ingeniør konstruksjon

Jan Ove Steinnes

Mob: 905 18 228

Epost: janoves@pretre.no

Oddbjorn_Håvik.jpg

Ingeniør konstruksjon

Oddbjørn Håvik

Mob: 917 39 311

Epost: oddbjornh@pretre.no

Endre_Bergset.jpg

Ingeniør konstruksjon

Endre Bergset

Mob: 970 99 399

Epost: endre@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Øyvind Osdal

Mob: 977 49 642

Epost: osdal@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Anders R. Jensen

Mob: 472 60 173

Epost: roppen@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Kris-Levi Hansen

Mob: 958 97 590

Epost: kris@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Edvard Eikenes

Mob: 93 22 39 40

Epost: Edvard@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Markus Hanken

Mob: 97 00 33 24

Epost: Markus@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Hege Bell

Mob: 902 88 488

Epost: hegeb@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Vegard Heltne

Mob: 99 29 00 05

Epost: Vegard.Heltne@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Håkon Langvad

Mob: 954 16 574

Epost: haakon@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Henrik Ulstein Eikrem

Mob: 41 57 29 85

Epost: henrik@pretre.no

spm_2.jpeg

Ingeniør konstruksjon

Kjetil Bryhn

Mob: 92 67 11 96

Epost: kjetil.bryhn@pretre.no

spm_2.jpeg

Ingeniør konstruksjon

Anders Eikeland

Mob: 954 01 714

Epost: Anders.eikeland@pretre.no

Kontakt


@

Jeg godtar at Pretre lagrer navn, telefon, e-post og kommunikasjon i forbindelse med denne henvendelsen. Informasjonen vil kun bli benyttet for å ivareta deg og din henvendelse på best mulig måte. Opplysningene blir lagret frem til vi blir bedt om å slette de. Ønsker du innsyn i disse opplysningene kan du kontakte oss på post@pretre.no.


Vi selger våre løsninger via kjedeavtaler; om du ikke har en slik så ta derfor kontakt med din byggevareforhandler. De vil sammen med oss hjelpe deg med å finne den beste løsningen for ditt prosjekt!