Hopp til innhold

Administrasjon

TomRoger_bw.jpg

Salg- og Markedssjef

Tom Roger Engen

Mob: 907 92 930

Epost: tom.roger@pretre.no

Rune.jpg

Adm. dir

Eivind Hopland

Mob: 908 61 126

Epost: eivind@pretre.no

RuneSandbakk.jpg

Teknisk sjef

Frank Håheim

Mob: 901 64 011

Epost: frank@pretre.no

Gunnar.jpg

Fabrikk- og utviklingssjef

Lars Erik Wetterwald

Mob: 930 05 532

Epost: Lars.erik@pretre.no

knut bøe.JPG

Logistikksjef

Knut Bøe

Mob: 975 66 723

Epost: knut@pretre.no

knut bøe.JPG

Logistikkmedarbeider

Rita Sætre

Mob: 995 02 065

Epost: rita@pretre.no

099821_spjelkavikgjerde.jpg

IT-ansvarlig

Jørn Peder Sætre

Mob: 45 26 78 26

Epost: jorn@pretre.no

099821_spjelkavikgjerde.jpg

Økonomi / adm. medarbeider

Iren Flo

Mob: 406 42 550

Epost: iren@pretre.no

Gunnhild_bw2.jpg

Økonomi / adm. medarbeider

Gunnhild Heggestad Ommedal

Mob: 906 82 145

Epost: gunnhild@pretre.no

Veronica.jpg

Økonomi / adm. medarbeider

Veronica Sande

Mob: 909 56 603

Epost: veronica@pretre.no

spm_2.jpeg

Økonomi / adm. medarbeider

Kari Gjøvåg

Mob: 472 75 716

Epost: Kari@pretre.no

Kontakt


@

Jeg godtar at Pretre lagrer navn, telefon, e-post og kommunikasjon i forbindelse med denne henvendelsen. Informasjonen vil kun bli benyttet for å ivareta deg og din henvendelse på best mulig måte. Opplysningene blir lagret frem til vi blir bedt om å slette de. Ønsker du innsyn i disse opplysningene kan du kontakte oss på post@pretre.no.


Vi selger våre løsninger via kjedeavtaler; om du ikke har en slik så ta derfor kontakt med din byggevareforhandler. De vil sammen med oss hjelpe deg med å finne den beste løsningen for ditt prosjekt!