Hopp til innhold

Produksjonssjefer

Arne.jpg

Stryn

Pål Erik Ytreeide

Mob: 900 58 501

Epost: Paal.erik@pretre.no

eldar-dale.jpg

Gausdal

Lasse Ringstad

Mob: 940 36 848

Epost: Lasse.Ringstad@pretre.no

Geir Fjellhaug.jpg

Steinkjer

Geir Fjellhaug

Mob: 996 09 910

Epost: geir.fjellhaug@pretre.no

arild-l.jpg

Tvedestrand

Arvid Lindtveit

Mob: 920 63 600

Epost: arvid.lindtveit@pretre.no

arild-l.jpg

Time

Arne Myklebust

Mob: 970 42 522

Epost: arne.myklebust@pretre.no

Jan_Reidar_Meland.jpg

Element Time

Christian Lavik

Mob: 915 30 527

Epost: christian@pretre.no

spm_2.jpeg

Brummundal

Pål-Kristian Berglund

Mob: 408 25 640

Epost: pal-kristian@pretre.no

Kontakt


@

Jeg godtar at Pretre lagrer navn, telefon, e-post og kommunikasjon i forbindelse med denne henvendelsen. Informasjonen vil kun bli benyttet for å ivareta deg og din henvendelse på best mulig måte. Opplysningene blir lagret frem til vi blir bedt om å slette de. Ønsker du innsyn i disse opplysningene kan du kontakte oss på post@pretre.no.


Vi selger våre løsninger via kjedeavtaler; om du ikke har en slik så ta derfor kontakt med din byggevareforhandler. De vil sammen med oss hjelpe deg med å finne den beste løsningen for ditt prosjekt!