Hopp til innhold

Administrasjon

Rune.jpg

Adm. dir

Eivind Hopland

Mob: 908 61 126

Epost: eivind@pretre.no

RuneSandbakk.jpg

Salgssjef

Rune Sandbakk

Mob: 913 98 240

Epost: rune@pretre.no

Jan_T.JPG

Markedssjef

Jan Tore Myrbakken

Mob: 415 24 040

Epost: jan.tore@pretre.no

RuneSandbakk.jpg

Teknisk sjef

Frank Håheim

Mob: 901 64 011

Epost: frank@pretre.no

Gunnar.jpg

Fabrikksjef

Gunnar Svarstad

Mob: 909 68 638

Epost: gunnar@pretre.no

knut bøe.JPG

Logistikksjef

Knut Bøe

Mob: 975 66 723

Epost: knut@pretre.no

099821_spjelkavikgjerde.jpg

Økonomi / adm. medarbeider

Iren Flo

Mob: 406 42 550

Epost: iren@pretre.no

Gunnhild_bw2.jpg

Økonomi / adm. medarbeider

Gunnhild Heggestad Ommedal

Mob: 906 82 145

Epost: gunnhild@pretre.no

Veronica.jpg

Økonomi / adm. medarbeider

Veronica Sande

Mob: 909 56 603

Epost: veronica@pretre.no

Kontakt


@


Privatperson? Vi selger våre løsninger via byggevarehandelen; ta derfor kontakt med din byggevareforhandler. De vil sammen med oss hjelpe deg med å finne den beste løsningen for ditt prosjekt!