Hopp til innhold

Salg/Marked

Salgsledelse

TomRoger_bw.jpg

Salg- og Markedssjef

Tom Roger Engen

Mob: 907 92 930

Epost: tom.roger@pretre.no

jan-roger.jpg

Ass. salgssjef - Salgsansvarlig Vest

Jan Roger Opheim

Mob: 940 22 245

Epost: jan.roger@pretre.no

Salg Sør / Vest

Oddbjorn_Haavik.jpg

Salgsansvarlig

Tommy Nordnes

Mob: 415 76 714

Epost: tommy.nordnes@pretre.no

Christoffer_bw2.JPG

Salgsingeniør

Christoffer Olsbø

Mob: 452 39 215

Epost: christoffer@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Salgsingeniør

Oddvar Engjaberg

Mob: 456 13 947

Epost: oddvar@pretre.no

matias_stomberg.jpg

Salgsingeniør

Matias Stomberg

Mob: 941 62 320

Epost: matias.stomberg@pretre.no

Espen_Rosland_Bø.jpg

Salgsingeniør

Espen Rosland Bø

Mob: 995 10 221

Epost: espen@pretre.no

Salg Midt / Nord

TomRoger_bw.jpg

Salgsansvarlig

Morten Johansen

Mob: 994 43 066

Epost: morten@pretre.no

Salgsdistrikt: Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark

peder.jpg

Salgsingeniør

Peder Lødemel

Mob: 909 20 742

Epost: peder@pretre.no

Salgsdistrikt: Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark

Oddbjorn.jpg

Salgsingeniør

Johnny Myklebust

Mob: 921 58 803

Epost: johnny@pretre.no

Salg Øst

brita.jpg

Sivilingeniør salg

Brita Tosseviken

Mob: 926 72 500

Epost: brita@pretre.no

Salgsdistrikt: Vestfold, Buskerud, Telemark, Agderfylkene og Rogaland

frankmikkelsen.jpg

Salgsingeniør

Frank Mikkelsen

Mob: 915 76 366

Epost: frank.mikkelsen@pretre.no

Kenneth_bw2.jpg

Salgsingeniør

Kenneth Rasmussen

Mob: 986 54 241

Epost: kenneth@pretre.no

frankmikkelsen.jpg

Salgsingeniør

Kjetil Kolbjørnsen

Mob: 920 95 425

Epost: kjetil@pretre.no

spm2.jpg

Salgsingeniør

Tom Edvinsen

Mob: 940 22 976

Epost: tom.edvinsen@pretre.no

Prosjektsalg

kab.jpg

Prosjektansvarlig

Kjell Arve Bjørnestad

Mob: 901 54 489

Epost: kjell@pretre.no