Hopp til innhold

Salgs-/konstruksjonsavdeling

frank.jpg

Teknisk sjef

Frank Håheim

Mob: 901 64 011

Epost: frank@pretre.no

brita.jpg

Sivilingeniør salg - sør

Brita Tosseviken

Mob: 926 72 500

Epost: brita@pretre.no

Salgsdistrikt: Vestfold, Buskerud, Telemark, Agderfylkene og Rogaland

jan-roger.jpg

Salgsingeniør - vest

Jan Roger Opheim

Mob: 940 22 245

Epost: jan.roger@pretre.no

Salgsdistrikt: Hordaland, Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal

peder.jpg

Salgsingeniør midt/nord

Peder Lødemel

Mob: 909 20 742

Epost: peder@pretre.no

Salgsdistrikt: Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark

TomRoger_bw.jpg

Salgsansvarlig - midt/nord

Morten Johansen

Mob: 994 43 066

Epost: morten@pretre.no

Salgsdistrikt: Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark

Oddbjorn.jpg

Salgsingeniør Midt/nord og sør

Johnny Myklebust

Mob: 921 58 803

Epost: johnny@pretre.no

TomRoger_bw.jpg

Salgsingeniør - øst

Tom Roger Engen

Mob: 907 92 930

Epost: tom.roger@pretre.no

Salgsdistrikt: Oppland, Hedmark, Oslo, Akershus, Østfold

frankmikkelsen.jpg

Salgsingeniør - øst

Frank Mikkelsen

Mob: 915 76 366

Epost: frank.mikkelsen@pretre.no

Kenneth_bw2.jpg

Salgsingeniør - øst

Kenneth Rasmussen

Mob: 986 54 241

Epost: kenneth@pretre.no

frankmikkelsen.jpg

Salgsingeniør - øst

Kjetil Kolbjørnsen

Mob: 920 95 425

Epost: kjetil@pretre.no

Christoffer_bw2.JPG

Salgsingeniør - vest

Christoffer Olsbø

Mob: 452 39 215

Epost: christoffer@pretre.no

Christoffer_bw2.JPG

Salgsingeniør - vest

Stian Rake

Mob: 913 27 061

Epost: Stian@pretre.no

Bard_Olav_Myren.jpg

Salgsingeniør - vest

Bård Olav Myren

Mob: 976 67 905

Epost: bard.olav.myren@pretre.no

spm2.jpg

Salgsingeniør / ordrekontor

Tom Edvinsen

Mob: 940 22 976

Epost: tom.edvinsen@pretre.no

jer.jpg

Prosjekt ingeniør

Jens-Even Roset

Mob: 975 43 381

Epost: jens@pretre.no

frank.jpg

Ingeniør konstruksjon

Geir Arne Grønlie

Mob: 901 77 957

Epost: geir.arne@pretre.no

Svein Espvik_BW2.jpg

Ingeniør konstruksjon

Svein Espvik

Mob: 905 87 205

Epost: Svein.espvik@pretre.no

jack.jpg

Ingeniør konstruksjon

Jack M. Antonsen

Mob: 926 34 243

Epost: jack@pretre.no

jack.jpg

Siv.Ingeniør konstruksjon

Heidi Isene

Mob: 906 54 699

Epost: Heidi@pretre.no

Sivert_bw2.jpg

Ingeniør konstruksjon

Sivert Kalvatn

Mob: 971 80 221

Epost: sivert@pretre.no

asgeir.jpg

Ingeniør konstruksjon

Asgeir Tonning

Mob: 905 30 093

Epost: asgeir@pretre.no

asgeir.jpg

Ingeniør konstruksjon

Tommy Skarstein

Mob: 975 04 992

Epost: tommy@pretre.no

bjornar.jpg

Ingeniør konstruksjon

Bjørnar Sandbakk Lunde

Mob: 970 45 128

Epost: bjornar@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Oddbjørn Nygård

Mob: 975 33 505

Epost: Oddbjorn@pretre.no

Jorund.jpg

Ingeniør konstruksjon

Mats Hustad

Mob: 994 88 735

Epost: mats@pretre.no

Jorund.jpg

Ingeniør konstruksjon

Jørund Dolen Nesje

Mob: 971 86 830

Epost: jorund@pretre.no

John.jpg

Ingeniør konstruksjon

John Andre B. Egset

Mob: 994 67 104

Epost: john@pretre.no

Jan_Egil_Røkke.jpg

Ingeniør konstruksjon

Jan Egil Røkke

Mob: 488 93 822

Epost: jan.egil@pretre.no

Jan_Ove.jpg

Ingeniør konstruksjon

Jan Ove Steinnes

Mob: 905 18 228

Epost: janoves@pretre.no

Oddbjorn_Håvik.jpg

Ingeniør konstruksjon

Oddbjørn Håvik

Mob: 917 39 311

Epost: oddbjornh@pretre.no

Endre_Bergset.jpg

Ingeniør konstruksjon

Endre Bergset

Mob: 970 99 399

Epost: endre@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Øyvind Osdal

Mob: 977 49 642

Epost: osdal@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Anders R. Jensen

Mob: 472 60 173

Epost: roppen@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Kris-Levi Hansen

Mob: 958 97 590

Epost: kris@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Gaute Aabrekk

Mob: 971 39 823

Epost: gaute@pretre.no

Oddbjorn.jpg

Ingeniør konstruksjon

Markus Hanken

Mob:

Epost: Markus@pretre.no

Kontakt


@

Jeg godtar at Pretre lagrer navn, telefon, e-post og kommunikasjon i forbindelse med denne henvendelsen. Informasjonen vil kun bli benyttet for å ivareta deg og din henvendelse på best mulig måte. Opplysningene blir lagret frem til vi blir bedt om å slette de. Ønsker du innsyn i disse opplysningene kan du kontakte oss på post@pretre.no.


Vi selger våre løsninger via kjedeavtaler; om du ikke har en slik så ta derfor kontakt med din byggevareforhandler. De vil sammen med oss hjelpe deg med å finne den beste løsningen for ditt prosjekt!